SMM Panel Nasıl Kurulur? SMM Panel Satın Al

SMM Panel Nasıl Kurulur? SMM Panel Satın Al

SMM Panel kurmak için ilk olarak SMM Panel yazılımı ihtiyacı bulunmaktadır. Ancak sıfırdan bir yazılım yazdırarak yüksek meblağlar ödememeniz adına sizlere önceden hazırlanmış olarak satışa sunduğumuz SMM Panel yazılımını inceleyebilirsiniz.

SMM Panel kurmak için Child Panel yazılımımızı satın almanız gerekmektedir. Satın aldıktan sonra sitenize ait kurulumu gerçekleştirip sizlere öyle teslim ediyoruz. Sizlere geriye sadece ürünlerin ve servislerin çekim işlemini gerçekleştirip fiyat belirleme işlemi kalmış oluyor.


SMM Nedir?

SMM, kısaltılmış olarak açılımı ile beraber Social Media Marketing kelimelerinden yani bunun anlamı olarak Sosyal Medya Pazarlama veya Pazarlamacılığı adı olarak tanıtılmaktadır.

Bu sektör, Türkiye’de takipçi satışı hizmeti sunan diğer Instagram sitelerinden ve çoğu forum sitelerindeki ilanlardan farklı olmaktadır. Bu hizmeti genellikle bireyler veya şirketler özel olarak sizlere sunmaktadır.

SMM bir markanın değerine katkı sağlamak ve müşteri erişimine pozitif katkı sağlamak amacı ile sizlerin yardımcısı olan sosyal medya işlerini kapsamaktadır.


SMM Panel Nedir?

Dünya üzerinde bulunan tüm SMM Paneller, beğeni, takipçi ve izlenme gibi servislerin toplu olarak satışını sağladıklarından dolayı diğer takipçi sitelerine kıyasla daha uygun ücretlerle hizmet sunabilmektedirler. Diğer paneller ile kıyaslama yapıldığında mali açıdan daha uygundur. SMM Paneller hakkında söylemek gerekirse gerçek hayatta yer alan toptancı işiyle uğraşanlara benzetebiliriz.

Bu yalnızca Instagram’da etkili değildir, Facebook, Twitter, YouTube ve kullandığınız neredeyse tüm sosyal mecralara ait imkânlar sunarlar.

Ayrıca, SMM Panellerde sanal toptancılar ve diğer SMM Panelleri için ana bayi ana dağıtıcı pozisyonunda hizmet verirler.  Bunun sebebi ise toptan alım her zaman sizlere daha uygun fiyatlarla yani maliyetle gelmektedir.

Sanal toptancı olarak benzettiğimiz kesim daha avantajlı olmaktadır çünkü diğer panellerin kullanıcı toplamasına ihtiyaç duymadan satış yapabilirler. Böylelikle, diğer panele sahip olan bireyler ciddi avantajlı olurlar. Instagram paneline sahip olan bireyler, SMM Panel vasıtası ile hizmet sunduklarını bildirmezler. Çünkü söyledikleri halde bireylerin hizmetlerini kendilerinden almak yerine daha ucuz olan panelleri tercih edeceklerini düşünürler. Bazılarında bakiye yükleme sınırı 10 TL, bazılarında ise 20 TL olmaktadır.

Özetleyecek olursak SMM Panel uygun fiyatlarla instagram takipçi satın alma, instagram beğeni satın alma gibi başlıklarda internetten toptancı olarak görev yapan internet siteleri olarak tanımlayabiliriz.


SMM Panel Kurmak İstiyorum, SMM Panel Nasıl Kurabilirim?

Eğer sizlerde diğer bireyler gibi sosyal medya işleri ile uğraşıyorsanız ve bir SMM Panel kurmak için karar verdiyseniz bu yazı sizlere yol gösterecektir. Dolayısıyla, basit bir şekilde panel sahibi olabileceksiniz. Aşağıda panele sahip olabilmeniz için gerekli adımları sizlere anlatıyoruz:

İlk olarak yapmanız gereken işlem https://filemedya.com/ adresine giderek “Kayıt Ol” butonuna tıklayarak kayıt olmaktır.

Daha sonra siteye üye olup giriş sağladıktan sonra yukarıdaki bakiye ekleme kısmından panel ücreti olan 270 TL bakiye yükleme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Bakiye yükledikten sonra alt kısımda “Smm Panel Kirala” butonuna tıklıyoruz.

Domain kısmına satın almış olduğunuz alan adını giriyoruz. Daha sonra para birimi ve admin kullanıcı adı ile şifre gibi bilgileri de dolduruyoruz.

Ardından siparişi onayla butonuna tıklıyoruz ve arkadaşlarımız panelinizi hazırlamaya başlıyorlar. 

Paneliniz hazırlandıktan sonra sizlere teslimatı ve gerekli bilgiler sunulacaktır.


API Nedir?

SMM Panellerde yer alan API; İngilizce olarak Application Programming Interface kelimelerinin kısaltmalarından oluşur. API’nin anlamı ise programlar arasındaki iletişime sağlayan arayüz olarak kabul edilmektedir.

Bireyler, API vasıtasıyla aracılık sağladıkları diğer bir API panellerinden otomatik  bir şekilde sipariş oluşturarak, API vasıtası ile verdikleri siparişlerin durumunun kontrolünü sağlayabilir, güncelleme ya da bakiye görüntüleme gibi işlemleri sağlayabilirler.

Müşterini size ait SMM Panel internet sitesine giriş sağlıyor ve X servisinden 2000 adet instagram takipçi siparişi oluşturuyor. Bu sipariş sistemin arka planında API vasıtası ile aracılık etmiş olduğunuz A sitesindeki A servisinin bağlı bulunduğu API adresine iletimi sağlanıyor ve o A servisi üzerinden API sitesi siparişi tamamlayarak, geri dönüşünü sizin panelinize cronlar aracılığı ile yapıyor. Böylece sizin panelinizde sipariş tamamlandı olarak görünmektedir. Müşteri böylece sizin sitenizden takipçi aldığını düşünmektedir ve ücreti sizin sitenize ödemektedir. Ancak, asıl iş aracılık yaptığınız internet sitesi üzerinden sağlanıyor.


SMM Panel ile Nasıl Para Kazanabilirim?

SMM Panelleri vasıtasıyla aslında düşündüğünüz tüm işlerle çok basit bir şekilde para kazanabilirsiniz.

Bir SMM Paneline sahip olarak, kiralayarak sunduğunuz hizmetleri çeşitli forum sitelerinde tanıtarak, sosyal medya reklamları ile ya da Google AdWords ile reklamlar yayınlayarak basit bir şekilde para kazarak gelir elde edebilirsiniz. Bahsettiğimiz işlemler kabataslaktır. Örneğin az önce sosyal medya reklamlarından bahsettik. Bu cümleyi daha anlaşılır bir hale getirirsek yüksek takipçiye sahip fenomen hesaplardan hikaye yani story gibi reklamları satın alarak sitenizin reklamını yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işlemler daha önce test edilmiş ve başarılı sonuçlar elde edilmiştir.